Ve čtvrtek 20. ledna se neuskuteční zumba v Radlicích i Radotíně. Děkuji za pochopení.

V roce 2010 jsem si v Amsterdamu udělala licenci na výuku dětské zumby. Motivací bylo i to, že jsem měla 5letou dcerku a přála si ji k zumbě přivést a sdílet s ní své nadšení. Založila jsem dnešní Zumba Dance Academy, v níž je dcera nyní již pomocnou trenérkou u těch nejmenších.

Za dobu působení oddílu mi pod rukami prošlo přes tři sta dětí, z nich 50 je aktivními členy do současné doby. Nejstarší holky již navštěvují kurzy pro dospělé. Zumba je pro děti výborný doplněk k ostatním sportovním aktivitám, rozvíjí kondici, obratnost, vytrvalost a sebevědomí. Nejedeme na výkon, od toho jsou jiné sporty, mým cílem je přivést děti k radosti z pohybu, tance, hezké muziky.

Do tréninků mladších dětí kromě tancování zařazujeme i pohybové hry, základy gymnastiky, strečink a další aktivity rozvíjející všestrannost. Skupina pokročilých dětí se už zaměřuje především na tanec a cíleně se připravuje na soutěže /Česko se hýbe, Žij pohybem/ a různá vystoupení.

Od roku 2013 vystupujeme na různých akcích, mezi nimiž nejprestižnější byla vystoupení na afterparty Reebok Wellness Marathonu v letech 2013, 2014 a 2015, kdy na posledních dvou měly možnost vystupovat přímo s Betem Perezem. Dostalo se jim velké pochvaly a aplausu od tisícovek návštěvníků. Holky také vystupovaly na Prague Open – přehlídce pódiových skladeb ČR, Sportexpu, v dubnu 2018 se poprvé zúčastnily soutěže „Česko se hýbe“ v Praze, v roce 2019 skončily na 3. místě v celorepublikovém finále soutěže „Žij pohybem“.

Máte-li děti ve věku 6-14 let, které baví tancovat, přijďte se na nás podívat.

Kde a kdy? Podívejte se na náš rozvrh.

Fotky z dětských akcí