Citace mých cvičenek za které moc děkuji….

Jednoznačně nejlepší tělocvik! Budu to klidně opakovat pořád, neboť je to pravda. Zumbu jsem si zapsala podruhé, poté, co jsem si k ní teprve přičuchla a hned poznala, že tohle mě zkrátka baví a těší. Neexistuje skvělejší forma pohybu pro ty, co milují hudbu. A především vím jistě, že v celé republice není lepší, energičtější a milejší paní lektorky, než kterou máme to štěstí vídat my v Dance Perfect 🙂
/studentské hodnocení předmětu zumba na sportovní katedře FF UK/

=====

Vendulko, jen díky Tobě jsou ty dovolené, víkendy i lekce tak úžasné a nezapomenutelné. Nebýt Tebe a Tvých akcí, tak je můj život jen šedý a monotónní. S Tebou to má prostě šťávu a smysl. Díky, díky, díky. Těším se na další lekce a akce /Táňa Kacovská/

=====

Milá Vendulo, chtěli bychom Vám poděkovat za obětavost, lidskost, laskavost a vstřícnost ke všem dětem bez rozdílu, které si velmi vážíme. /Monika a Martin Čápovi/

=====

Ahoj, děkuji Ti za neutuchající temperament, nádhernou skladbu písní a sestav. Nabíjíš energií a člověk tak zapomene na všechny starosti, které běžný život bohužel občas přináší. Nemusím tak používat prášky na hubnutí, na nervy, chemické vitamíny a podobné blbiny, kterými se ženy v mém věku (61) cpou…:-)) Díky moc. /Jarka Köhlerová/

=====

Vendulko, ještě jednou děkuji za fantastický taneční týden. Když nám život naděluje citrony, ty nám z nich namícháš úžasnou limonádu 🙂 /Jana Burešová/

=====

Ještě plna dojmů ze včerejšího večera Vám chci moc poděkovat za přípravu a vystoupení holčiček. Bylo to opravdu skvělý, vytvořili jste super atmosféru, prostě to nemělo chybu 😉
J. Vavřičková /maminka malé svěřenkyně o jednom z vystoupení/

=====

Vendy, ráda bych Ti ještě jednou poděkovala za to, že jste včera vystoupili na slavnostním otevření haly a podíleli se tak na vytvoření krásné sportovní atmosféry. Zatím mám jen kladné ohlasy a již několik lidí mi řeklo, že mělo chuť si jít hned večer zaběhat, zatančit, zacvičit, prostě se hýbat. Myslím, že účel byl splněn. Holčičky byly úžasné a maminky také 🙂
J. Sticzayová /otevření  haly Věry Čáslavské,  Černošice/

=====

Vendulko, musím Ti napsat, že to byl pro mě nejlepší zumba víkend. Bezva parta, krásné zakončení v Krumlově, ale hlavně nádherné taneční varianty. Vendulko, jsem ráda, že chodím na tu nejlepší lektorku zumby a taky báječnou ženskou a navíc kamarádku.
Kerime Jandová /Víkend na Lipně s CK Capro/

=====

Hezký podvečer, Vendulo, chci Vám poděkovat za dnešní skvělou akci, kterou jste uspořádala, abyste pomohla :-). Bylo to to skvělé. Vaše hodiny, včetně této speciální, jsou opravdu úžasné. A vy jste opravdu skvělá lektorka. Líbí si mi, že na hodinách spolupracujete i s těmi, které si s Vámi přišly zatancovat :-). Doufám, že dnešní vybraná částka alespoň trochu Honzíkovi a jeho rodině pomůže.
/charitativní zumba na pomoc Honzíkovi/

=====

Zumba je nejlepší tělocvik, který jsem na UK zatím měla. Lektorka je skvělá, lokace hodiny na Národní třídě je dobře dostupná. (studentka UK)

=====

Vendulko, musím konstatovat po Pardubicích, že před tebou smekám, jak umíš nabíjet lidi tvou energií. Tvá vystoupení jsou naprosto úžasná, radost na tebe pohledět, jak umíš lidi inspirovat. Je vidět, že si to moc užíváš a díky tobě spousta lidí zumbu miluje v tvém podání – díky za krásný zážitek ;-).
(Hana Ondová po regionální tour Miss Aerobic & Dance, Pardubice )

=====

Díky Tvým zumba hodinám se cítím sebevědomější jako ženská, a to mě hodně baví… (V. Zemanová)

=====

Chtěla jsem Vám poděkovat za včerejší vystoupení zumby pro rodiče. Moc se nám to s manželem líbilo a jsme rádi, že si Verunka vybrala jako svou volnočasovou aktivitu právě zumbu, protože vidět její zapálení na vlastní oči bylo opravdu úžasné. Je skvělé, že se Vám podařilo v tak krátkém časovém úseku secvičit s dětmi choreograficky náročnou sestavu. Děkuji za Vaši péči a entusiasmus, které zumbičkám věnujete. Jen tak dál!!! :)) (M. Melounová, Černošice)

=====

Zhlédl jsem Vaše video z Orlanda, moc pěkně udělané, nepochybuji, že vy dvě jste tam byly hvězdy. Protože vy k té zumbě máte ještě cosi navíc, těžko popsatelné, neměřitelné, ale je to. A také úsměv. Tady na Mallorce je také zumba, ale není to ono. Přeji Vám hodně dalších úspěchů. (J. Minařík, masér, Mallorca)

=====

Na zumbu se v dnešní době dá chodit na hodně míst, ale tu přidanou hodnotu, kterou tomu dáváte Vy, v podobě svého milého chování, úsměvu, profesionality, přizpůsobení náročnosti cvičení velké věkové a výkonností škále cvičících, tu lze najít velmi těžko. (Renata V.)

=====

Vendulka je skvělá, byla jsem z ní fakt nadšená, je to profík s lidským přístupem, je úžasná, já tím žiju dnes celý den! Jsem fakt z tý Zumby plná skvělé nálady, i když fyzicky jsem docela vyčerpaná, byla to nejnáročnější Zumba,co jsem kdy zažila. (H. Horváthová, Zumba Party Dance Perfect)

=====

Na Vaše hodiny chodím opravdu moc ráda, pro mě jste skvělá, úžasná osůbka, co má v sobě tolik energie, že Vás za to obdivuju, jak to všechno zvládáte. Snad se nebudete zlobit za ten výraz, ale pro mě jste „skvělá holčina“. Na Vás je krása pohledět, protože to opravdu máte v sobě, lásku k tanci, vždycky jsem z Vás byla nadšená. (L. Černohorská)

=====

Dobrý den, taxem byla s tou Kořínkovou, co u Vás v Radlicích cvičí zumbu, na víkendu jejím a je fakt dobrá, zatím nejlepší, co sem potkala na to. Doporučuju Vám si ji tam nechat i na další sezonu a mohlo by to se i trochu rozšířit, ta zumba je obecně úžasnej fenomén novej, všude je na ni narváno. Babkám se to asi páči :))) a celkem to chápu, páč si člověk opravdu zapaří na tom jako na páááárty. Tak jen do ní i nadále, plís. s pozdravem, Jitka Bojanovská (email manažerovi Wellness Centrum Radlice)

=====

Vaše hodiny jsou úžasné a nemají konkurenci – o zumbě se mi už i zdá 😉 (Kristýna Hladká)

=====

….zumbu jsem s vámi objevila a myslím, že vás „mám za odměnu „ . Moc se mi kurz líbí i to, jak dovedete všechny „tanečnice“ naladit! S vámi cvičit je radost – nezlobte se za otevřenost, ale je to tak, dovedete vést i nás „pomaleji chápavé, staré a ostýchavé“. (Kateřina Čiháková)

=====

Milá Vendy, moc bych ti chtěla ještě jednou poděkovat za úžasný hodiny zumby nejen u moře, ale i v obou semestrech. Moc jsem si ten týden v Chorvatsku užila a musím se přiznat, že mi zumba chybí tak, že už po několikátý pečlivě vybírám, kam v létě na zumbu chodit, když je laťka tak vysoká. A to myslím bez nadsázky, viděla jsem už hodně videí. Zumba mě nabudila být ještě aktivnější! Mám z toho ohromnou radost! Děkuju ti moc a těším se na na 1. zumba beach party!!! Krásnej víkend a celý léto. (K. Vlčková)

=====

Zumba v Tvém podání je naprosto výjimečná a nezaměnitelná! Pořád se učíme něco nového, vždycky se můžeme těšit na jinou hudbu a jiné choreografie, a spolu s Tvým nadšením a energií to prostě nemá chybu! (Barbora Kopáčková, studentka FF UK)

=====

Dobrý den, děkujeme za pěknou hodinu zumby. Byla tam díky cvičitelce nádherná atmosféra a myslím, že nám všem se to velmi líbilo a opět se rozšířila řada nadšených cvičenek pro zumbu. (online komentář po promo hodině zumby na Hamru)

=====

…ve vašem podání je zumba žensky jemná, rafinovaná a na pohled líbivá, ale zároveň hodně náročná, ale přitom i dobře čitelná. Děkuji a jen tak dál. (M. Trmalová)

=====

Chtěla bych jen poděkovat za skvělou akci na Smíchovské pláži – jela jsem kvůli tomu z jižních Čech přes 100 km, ale nelituju, bylo to opravdu super – téhle akci se nedá nic vytknout – je vidět, že to všichni děláte s láskou – jak instruktoři, tak pořadatelky. (V. Průchová)

=====

Zdravíme Vendulko, a děkujeme za krásný zumba víkend ve Špindlu. Nasadila jste vysokou laťku, škoda že jste od nás tak daleko. Bylo to super!!! Zumba je s vámi úžasná a určitě se přidáme opět na některém víkendu. Ještě jednou dííík :-). (Jiřina Mařanová)