Od 22.11. 2021 se zpřísňují pravidla pro vstup do fitness center. Lekcí se mohou zúčastnit osoby, které byly očkovány proti onemocnění COVID-19 a prokáží se příslušným národním certifikátem, a dále osoby, které prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, od kterého neuplynulo více než 180 dní. Děti do 18 let a osoby s kontraindikací k očkování potvrzenou od lékaře a ostatní, kteří nemají ukončené očkování, ale svou bezinfekčnost prokáží negativním PCR testem starým maximálně 72 hodin.

Rozvrh

Do doby, než se ustálí epidemiologická situace, jsou lekce pro dospělé za jednorázové vstupné v Radlicicí za 130 Kč, v Černošicích a Radotíně za 120 Kč. Permanentky nabídneme znovu po skončení pandemického období. 

Kurzovné za dětskou zumbu 1 700 Kč za pololetí, sourozenci 1 400 Kč.

V Dance Perfect je cena pro studentky 700 Kč za semestr.

Permanentky jsou plně přenosné – zameškanou hodinu si můžete nahradit v jiném místě/čase na mých hodinách nebo místo sebe na hodinu poslat svoji kamarádku.

JAK PROBÍHÁ LEKCE

Mé hodiny zumby jsou v prvé řadě o radosti a potěšení z latinské hudby, o vyplavování endorfinů, potěšení z tance, zatímco hubnutí a získávání kondičky je až na druhém místě. Snažím se o to, aby každá hodina byla jiná, v žádné nechyběly základní latinské tance jako je cumbia, reaggeton, salsa, samba, chacha, merengue, ale i ty méně tradiční jako je flamenco, tango, jive, rock’n‘roll, hip hop, ale i tance reprezentujicí různé národy.

jak probiha lekce

Spokojení klienti

Ahoj, já děkuji tobě, za neutuchající temperament, nádhernou skladbu písní a sestav. Nabíjíš energií a člověk tak zapomene na všechny starosti, které běžný život bohužel občas přináší. Nemusím tak používat prášky na hubnutí, na nervy, chemické vitamíny a podobné blbiny, kterými se ženy v mém věku (61) cpou…:-)) Díky moc a v úterý nashledanou. 

Jarka Köhlerová (červen 2018)

Vendy, ráda bych Ti ještě jednou poděkovala za to, že jste včera vystoupili na slavnostním otevření haly a podíleli se tak na vytvoření krásné sportovní atmosféry. Zatím mám jen kladné ohlasy a již několik lidí mi řeklo, že mělo chuť si jít hned večer zaběhat, zatančit, zacvičit, prostě se hýbat. Myslím, že účel byl splněn. Holčičky byly úžasné a maminky také 🙂

J. Sticzayová (otevření sportovní haly Černošice, červen 2016)

Vendulko, musím Ti napsat, že to byl pro mě nejlepší zumba víkend. Bezva parta, krásné zakončení v Krumlově, ale hlavně nádherné taneční varianty. Vendulko, jsem ráda, že chodím na tu nejlepší lektorku zumby a taky báječnou ženskou a navíc kamarádku.

K. Jandová (Víkend na Lipně, listopad 2016)

Zumba je nejlepší tělocvik, který jsem na UK zatím měla. Lektorka je skvělá, lokace hodiny na Národní třídě je dobře dostupná. 

(studentka UK)

Chtěla jsem Vám poděkovat za včerejší vystoupení zumby pro rodiče. Moc se nám to s manželem líbilo a jsme rádi, že si Verunka vybrala jako svou volnočasovou aktivitu právě zumbu, protože vidět její zapálení na vlastní oči bylo opravdu úžasné. Je skvělé, že se Vám podařilo v tak krátkém časovém úseku secvičit s dětmi choreograficky náročnou sestavu. Děkuji za Vaši péči a entusiasmus, které zumbičkám věnujete. Jen tak dál!!! :)) 

M. Melounová, Černošice

…ještě plna dojmů ze včerejšího večera Vám chci moc poděkovat za přípravu a vystoupení holčiček. Bylo to opravdu skvělý, vytvořili jste super atmosféru, prostě to nemělo chybu 😉

J. Vavřičková - maminka malé svěřenkyně o jednom z vystoupení

Hezký podvečer, Vendulo, chci Vám poděkovat za dnešní skvělou akci, kterou jste uspořádala, abyste pomohla :-). Bylo to to skvělé. Vaše hodiny, včetně této speciální, jsou opravdu úžasné. A vy jste opravdu skvělá lektorka. Líbí si mi, že na hodinách spolupracujete i s těmi, které si s Vámi přišly zatancovat :-). Doufám, že dnešní vybraná částka alespoň trochu Honzíkovi a jeho rodině pomůže.

Charitativní zumba na pomoc Honzíkovi, březen 2016

Vendulko, musím konstatovat po Pardubicích, že před tebou smekám, jak umíš nabíjet lidi tvou energií. Tvá vystoupení jsou naprosto úžasná, radost na tebe pohledět, jak umíš lidi inspirovat. Je vidět, že si to moc užíváš a díky tobě spousta lidí zumbu miluje v tvém podání – díky za krásný zážitek ;-).

Hana Ondová po regionálni tour Miss Aerobic & Dance, Pardubice 2015

Díky Tvým zumba hodinám se cítím sebevědomější jako ženská, a to mě hodně baví…

V. Zemanová

Chtěla jsem Vám poděkovat za včerejší vystoupení zumby pro rodiče. Moc se nám to s manželem líbilo a jsme rádi, že si Verunka vybrala jako svou volnočasovou aktivitu právě zumbu, protože vidět její zapálení na vlastní oči bylo opravdu úžasné. Je skvělé, že se Vám podařilo v tak krátkém časovém úseku secvičit s dětmi choreograficky náročnou sestavu. Děkuji za Vaši péči a entusiasmus, které zumbičkám věnujete. Jen tak dál!!! :))

M. Melounová, Černošice

Zhlédl jsem Vaše video z Orlanda, moc pěkně udělané, nepochybuji, že vy dvě jste tam byly hvězdy. Protože vy k té zumbě máte ještě cosi navíc, těžko popsatelné, neměřitelné, ale je to. A také úsměv. Tady na Mallorce je také zumba, ale není to ono. Přeji Vám hodně dalších úspěchů.

J. Minařík, masér, Mallorca

Na zumbu se v dnešní době dá chodit na hodně míst, ale tu přidanou hodnotu, kterou tomu dáváte Vy, v podobě svého milého chování, úsměvu, profesionality, přizpůsobení náročnosti cvičení velké věkové a výkonností škále cvičících, tu lze najít velmi těžko.

Renata V.

Vendulka je skvělá, byla jsem z ní fakt nadšená, je to profík s lidským přístupem, je úžasná, já tím žiju dnes celý den! Jsem fakt z tý Zumby plná skvělé nálady, i když fyzicky jsem docela vyčerpaná, byla to nejnáročnější Zumba,co jsem kdy zažila…

H. Horváthová, Zumba Party Dance Perfect

Na Vaše hodiny chodím opravdu moc ráda, pro mě jste skvělá, úžasná osůbka, co má v sobě tolik energie, že Vás za to obdivuju, jak to všechno zvládáte. Snad se nebudete zlobit za ten výraz, ale pro mě jste „skvělá holčina“. Na Vás je krása pohledět, protože to opravdu máte v sobě, lásku k tanci, vždycky jsem z Vás byla nadšená.

L. Černohorská

Dobrý den, taxem byla s tou Kořínkovou, co u Vás v Radlicích cvičí zumbu, na víkendu jejím a je fakt dobrá, zatím nejlepší, co sem potkala na to. Doporučuju Vám si ji tam nechat i na další sezonu a mohlo by to se i trochu rozšířit, ta zumba je obecně úžasnej fenomén novej, všude je na ni narváno. Babkám se to asi páči :))) a celkem to chápu, páč si člověk opravdu zapaří na tom jako na páááárty. Tak jen do ní i nadále, plís.

Jitka Bojanovská (email manažerovi Wellness Centrum Radlice)

Vaše hodiny jsou úžasné a nemají konkurenci – o zumbě se mi už i zdá 😉

K. Hladká

….zumbu jsem s vámi objevila a myslím, že vás „mám za odměnu „ . Moc se mi kurz líbí i to, jak dovedete všechny „tanečnice“ naladit! S vámi cvičit je radost – nezlobte se za otevřenost, ale je to tak, dovedete vést i nás „pomaleji chápavé, staré a ostýchavé“.

K. Čiháková

Milá Vendy, moc bych ti chtěla ještě jednou poděkovat za úžasný hodiny zumby nejen u moře, ale i v obou semestrech. Moc jsem si ten týden v Chorvatsku užila a musím se přiznat, že mi zumba chybí tak, že už po několikátý pečlivě vybírám, kam v létě na zumbu chodit, když je laťka tak vysoká. A to myslím bez nadsázky, viděla jsem už hodně videí… Zumba mě nabudila být ještě aktivnější! Mám z toho ohromnou radost! Děkuju ti moc a těším se na na 1. zumba beach party!!! Krásnej víkend a celý léto.

K. Vlčková

…vaše hodiny jsou super, s holkami jsme moc rády, že jsme začly chodit na zumbu a hlavně na Vás :o)

P. Tesařová

Zumba v Tvém podání je naprosto výjimečná a nezaměnitelná! Pořád se učíme něco nového, vždycky se můžeme těšit na jinou hudbu a jiné choreografie, a spolu s Tvým nadšením a energií to prostě nemá chybu!

B. Kopáčková, studentka FF UK

Dobrý den, děkujeme za pěknou hodinu zumby. Byla tam díky cvičitelce nádherná atmosféra a myslím, že nám všem se to velmi líbilo a opět se rozšířila řada nadšených cvičenek pro zumbu.

online komentář po promo hodině zumby na Hamru

….zumbu jsem si zapsala jako povinný tělocvik. Z první hodiny jsem však odcházela naprosto nadšená a věděla jsem, že se zumbě chci věnovat i mimo školu. Párkrát jsem navštívila hodiny jiných lektorek, ale hned jak Vendulka začala cvičit i pro veřejnost, vrátila jsem se.

Bára

…ve vašem podání je zumba žensky jemná, rafinovaná a na pohled líbivá, ale zároveň hodně náročná, ale přitom i dobře čitelná. Děkuji a jen tak dál.

M. Trmalová

Chtěla bych jen poděkovat za skvělou akci na Smíchovské pláži – jela jsem kvůli tomu z jižních Čech přes 100 km, ale nelituju, bylo to opravdu super – téhle akci se nedá nic vytknout – je vidět, že to všichni děláte s láskou – jak instruktoři, tak pořadatelky.

V. Průchová

Zdravíme Vendulko, a děkujeme za krásný zumba víkend ve Špindlu. Nasadila jste vysokou laťku, škoda že jste od nás tak daleko. Bylo to super!!! Zumba je s vámi úžasná a určitě se přidáme opět na některém víkendu na jaře 2011. Ještě jednou dííík 🙂

J. Mařanová

Jednoznačně nejlepší tělocvik! Budu to klidně opakovat pořád, neboť je to pravda. Zumbu jsem si zapsala podruhé, poté, co jsem si k ní teprve přičuchla a hned poznala, že tohle mě zkrátka baví a těší. Neexistuje skvělejší forma pohybu pro ty, co milují hudbu. A především vím jistě, že v celé republice není lepší, energičtější a milejší paní lektorky, než kterou máme to štěstí vídat my v Dance Perfect.

studentské hodnocení předmětu zumba na sportovní katedře FF UK, červen 2019