V úterý 21. března se neuskuteční zumba lekce v Černošicích a ve čtvrtek 23. března v Radotíně. Děkuji za pochopení. Zvu Vás na jarní víkend a taneční dovolenou u moře. Informace v letácích níže, registrace probíhají prostřednictvím CK FIT a CK CAPRO.

Mé hodiny zumby jsou v prvé řadě o radosti a potěšení z latinské hudby, o vyplavování endorfinů, potěšení z tance, zatímco hubnutí a získávání kondičky je až na druhém místě. Snažím se o to, aby každá hodina byla jiná, v žádné nechyběly základní latinské tance jako je cumbia, reaggeton, salsa, samba, chacha, merengue, ale i ty méně tradiční jako je flamenco, tango, jive, rock’n‘roll, hip hop, ale i tance reprezentujicí různé národy.

Chci plnit krédo, kvůli kterému je zumba tak populární už ve více než 150 zemích na světě, aby se lidé cítili na hodině jako na taneční party. Uprostřed každé hodiny tancujeme 1-2 písničky i s činkami tak, aby se zapojily i jiné svalové skupiny. Na konci hodiny zařazuji jeden song na posilování břišního svalstva a samozřejmostí je strečink, do kterého občas zapojuji prvky z Port de Bras a jógy.

Mým cílem je, aby klientky, které přijdou na hodinu v jakékoliv náladě, z ní odcházely nabité pozitivní energii a s úsměvem na tváři a těšily se na hodinu další.

Přijďte i Vy vyzkoušet zumbu, zatancovat si a pobavit se na některou z mých hodin. Podívejte se do sekce Rozvrh.

RADA PRO ZAČÁTEČNICE:
Nenechte se odradit první či druhou lekcí zumby, kdy si můžete připadat nemotorně. Kroky se opakují, v jednotlivých choreografiích různě kombinují,  a ze zkušenosti vím, že kdo překoná ostych z prvních hodin, rád se na mé zumba lekce nebo akce vrací. Při zumbě není nutné kopírovat přesně lektorku, ale stačí užívat si tance a pohybu podle sebe.