Zumba Fitness

zumba  

 

ÚVOD O MNĚ ROZVRH DĚTSKÁ ZUMBA FOTO VIDEO MÉDIA SPONZOŘI OD VÁS KONTAKT
 
     English     
 

FOTKY Z DĚTSKÝCH AKCÍ

 

 

 

 

V roce 2010 jsem si v Amsterdamu udělala licenci na výuku dětské zumby. Motivací bylo i to, že jsem měla 5letou dcerku a přála si ji k zumbě taky přivést a sdílet s ní své nadšení. Založila jsem oddíl dětské zumby Dance Club Černošice.

Za dobu působení oddílu mi pod rukami prošlo přes sto dětí, z nich je 60 aktivními členy do současné doby. Zumba je pro děti výborný doplněk k ostatním sportovním aktivitám, rozvíjí kondici, obratnost, vytrvalost a sebevědomí.

Scházíme se jednou týdně hlavně pro radost z pohybu, ne kvůli výkonům, ale holky dělají obrovské pokroky. S těmi staršími už mohu tancovat choreografie dospělých.

Vystupujeme na různých akcích, nejprestižnější určitě byla vystoupení na afterparty Reebok Wellness Marathonu v letech 2013, 14 a 15, kdy na posledních dvou měly možnost vystupovat přímo s Betem Perezem. Dostalo se jim velké pochvaly a aplausu od tisícovek návštěvníků, a to je i pro mě ta největší odměna. V dubnu 2018 se holky poprvé zúčastnily soutěže "Česko se hýbe ve školách plných zdraví" v Praze.

Máte-li děti ve věku 6-12 let, které baví tancovat, přijďte se na nás podívat.
Kde a kdy?

Termín Místo Poznámky
Úterý 17:00 - 17:55 Licensed to teach custom-designed kids program that blends dance-fitness routines with fun games and high-energy music.
Dětská zumba (mladší, 55 min)
Městský sál -
Centrum Vráž, Černošice

Kurzy začínají vždy v únoru a v září
 
Úterý 18:00 - 18:55 Licensed to teach custom-designed kids program that blends dance-fitness routines with fun games and high-energy music.
Dětská zumba, starší, 55 min)
Městský sál -
Centrum Vráž, Černošice

Kurzy začínají vždy v únoru a v září
 
Holcicky na afterparty